85 лет Леониду Броневому! - Агентство праздников: свадьбы, корпоративы, дни рожденья...
Адрес:
м. Осокорки, г. Киев, ул. Елизаветы Чавдар, 3, оф. 201
Телефоны:
(044) *22*6*0
(067) *22*6*5
(067) *53*6*5
Email:
info@veselo.kiev.ua

Внимание! У нас новый сайт!

85 лет Леониду Броневому!

Народний артист України Леонід Бронєвой святкує ювілей. Відомому Мюллеру сьогодні виповнюється вісімдесят п'ять. На рахунку артиста - більше півсотні ролей у театрі та кіно. Та попри це, він все життя вважає, що у професію потрапив випадково. Про долю і талант людини-легенди - далі Олена Мітясова. 

Харизматичний, талановитий, неординарний. Леонід Бронєвой - саме з тих акторів, про кого кажуть "людина-легенда". Даже выпустили газету на юбилей .

 

Олег Янковський, народний артист Росії:

- Это особый дар, не каждый артист это умеет делать, а он это делает.


Слава до актора прийшла запізно і несподівано. Знаменитим він прокинувся у сорок п'ять - після прем'єрного показу стрічки "Сімнадцять миттєвостей весни". Мерзотник Мюллер став всенародним улюбленцем радянських людей. 

Спершу актору пропонували роль Гітлера. Та зіграти фюрера не дала майбутня дружина. 

За плечима Леоніда Бронєвого - з півсотні ролей у театрі та кіно. Та артист себе профі не вважає, і щоразу перед виходом на сцену нервує. 

Леонід Бронєвой, народний артист України:


- Это не комплекс, это трезвый взгляд на самого себя.


Актором став з волі випадку, каже про себе актор. Мріяв бути дипломатом або журналістом-міжнародником, та перед сином ворога народу двері всюди були зачинені. Єдиний університет, де не вимагали детальної анкети, був театральний у Ташкенті.

Леонід Бронєвой, народний артист України:

- Я только знаю, что за каждое сделанное преступление приходит наказание - ты должен платить за него.


До свого зіркового часу Бронєвой йшов довго - через випробування, розчарування і втрати. У молодому віці він став вдівцем з однорічною дитиною на руках. І тільки через роки наважився на шлюб удруге. Його дружиною стала найпалкіша його прихильниця.

Марк Захаров, режисер:


- У него единственная супруга - Виктория. Вот когда я его о чем-то прошу - он говорит: "я, конечно, сделаю, как вы просите, но Виктория будет недовольна". И мне это очень нравится.


Якщо колись випустять збірник кіноафоризмів - Бронєвой посяде в ньому одне з перших місць. Репліки його героїв - неперевершені.

- А не хлопнуть ли нам по рюмашке? 

- Заметьте, не я это предложил.

- Видел я их Италию на карте - сапог сапогом, и все.


Рік тому актор переніс інфаркт. Його прооперували у Києві. Нині Бронєвой проходить реабілітацію у Москві і не полишає надії знову вийти на сцену. 

Олена Мітясова, Новини, телеканал "Інтер".

 

Выбрать городПоиск товаров


Отзывы

Наши группыSiteHeart

Авторизация


Забыли пароль?
Тут можно заказать диплом качественно!